Okros Jeno

Boli de inima

Postata de MembruMobileApp1494337275 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am 42de ani si de ceva timp ma confrunt cu o senzatie de amortiala , arsura la mâinii picioare si lânga buza îmi puteti da un sfat ce ar trebui sa fac.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-nervilor-periferici/paresteziile-amortelile-si-pierderea-sensibilitatii_341