oare am o boala de inima?

Boli de inima

Postata de Lutzishor cu 13 ani in urma.

Am o buna perioada de tim cind nu pot respira caci ma doare inima,noaptea imi schimb des pozitia somnului din cauza durerilor practic nu pot dormi, obosesc enorm de rapid si am ameteli ce poate fi?ajutatima va rog, am 15 ani nu fumez nu consum bauturi alcoolice am mici probleme doar cu pancreasul.

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

De ce nu vorbesti cu unul din parinti sa mergi la un control? Poti avea o boala de inima sau nu, poate fi altceva sau nimic. Mergi sa faci niste analize. Ma mir ca parintii tai (sau cineva apropiat) nu a observat asta totusi...

Dr. Medicina Interna

acum 13 ani

Pentru excluderea unei anomalii congenitale la nivelul cordului este necesara examinarea clinica, electrocardiograma si ecografie cardiaca.

dora

acum 13 ani

mergi si fa-ti o ecografie la inima, poate fi ceva serios, nu lasa timpul sa treaca. sotul meu nu putea sa doarma noaptea, se sufoca, simtea ca nu mai are aer in pozitia culcat. s-a operat pe cord deschis in urma cu 2 ani de stenoza valva aorta. acum este bine sanatos, nu te juca cu sanatatea, numai bine.

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.

Cristiana

acum 13 ani

Domnul sau doamna dr au dreptate. Du-te si incearca sa-ti faci EKG si acea ecocardiograma. Poate fi vorba despre TV sau chiar fibrilare ventriculara. Sanatate!

Cristiana

acum 13 ani

Era sa uit ceva important: vorbeste neaparat cu parinti tai sau cu cineva de incredere!