Ma inteapa inima!nteapa

Boli de inima

Postata de florin3ll21 cu 13 ani in urma.

Buna!Am 18 ani,si de cateva luni ma ingras foarte tare,asta desi nu mananc mai nimic si manac si sanatos,si tot de atunci ma inteapa inima,adica imi bate inima foarte tare si ma inteapa,nu mai pot alerga,nici macar sa umblu foarte repede,deoarece ma inteapa foarte tere si imi vine sa lesin! Ce pot sa fac?

Raspunsuri (6)

sanda

acum 13 ani

sal...aceasi problma o am si eu..ma inteapa inima foarte tare..mam gandit sa merg maine dimineata lamedicul de familie...acelasi fat til recomand.....succes

Alina

acum 11 ani

Si pe mine ma doare inima intr-o noapte toata noapea ma durut inima si am baut apa cu zahar ma ca-m lasat dar totusi ma durea nu puteam nici sa ma misc cum ma miscam ma durea toata partea si inima plus spatele coloana am foot la 2 medici mi-au spus ca nu am nimic la inima dar pe mine tot ma doare o fi din cauza nervilor si a stresulul?

Dr.Constantin

acum 9 ani

Eu iti spun sa te duci la Doctor! Si mie mi sa intamplat chiar acum deasta am accesat acest site: sfatulmedicului.ro

GuestUser

acum 8 ani

Maria

Dr Cristian Andrei

acum 8 ani

Lipsa zdravana de calciu!

doru

acum 7 ani

Frate ai probleme cu glanda tiroida dude neaparat la medic, si da vrei pot sa iti dau eu o receta care te poate ajuta, eu tot am probleme de genu