Junghi inima de șase luni

Boli de inima

Postata de cristiana medeea cu 7 ani in urma.

Salutare!
De jumătate de an mă chinuie un junghi, în partea stângă. E că și cum mă ține ceva, gata să pocnească. E deranjant pt că e in permanenta. Durerea este constantă, suportabilă. Pot spune chiar că m-am obișnuit cu ea. Mi-am făcut analize la plămâni ( sunt sănătoși tun), ekg-ul la fel... Perfect. Nu știu ce să mai iau și ce să mai fac sa scap de junghiul asta.
Cu antiinflamatoare nu îmi trece, am încercat și unguente...
Ce îmi recomandați sa fac?
Încep să fiu paranoică, să mă gândesc că am probleme serioase cu inima.

Raspunsuri (1)

Utilizator11633472643

acum 2 ani

Buna,ai gasit cauza? ai rezolvat? Aceeasi problema o am si eu!😭😭