intrebare

Boli de inima

Postata de claudiamihai111 cu 9 ani in urma.

buna ziua

am 45 ani,mi se intepenesc picioarele si mainile, mi se sparg vasele de sange,pe maini si picioare ,amfost depistata cu colon iritabil,am facut uroculura si sumar de urina cae sunt negative,dar de ce mi se sparg asele de sange,am furnicaturi si mi amortesc mainile si picioarele mai ales partea stanga,imi amorteste gatul,spatele

ce poate fii
?

multumesc

Raspunsuri (1)

adina

acum 9 ani

de cand nu ai mai facut o cura de deparazitare/detoxifiere a organismului? Toate aceste simptome pot proveni de la o acumulare de paraziti/toxine din organism.

http://nuculnegru.wordpress.com/ citeste mai multe pe acest site. Sau daca ai posibilitate, cumpara cartea Dr. Hulda Clark - Vindecarea tuturor formelor de cancer.. Poti deslusi numeroase tratamente naturiste ale unor tratamente grave.