Intrebare

Boli de inima

Postata de gbrl cu 13 ani in urma.

Buna ziua!
Fiica mea are 18 ani. De o vreme are in permanenta mainile si picioarele foarte reci. Medicul de familie i-a spus ca are circulatia sangelui p***a. A facut analiye dar au iesit bune, as dori sa-mi recomandati ceva naturist daca se poate si ar putea sa o ajute, sau poate imi recomandati ce am putea face?
va multumesc!

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului