Intrebare urechi/gat

Boli de inima

Postata de quinnn cu 9 ani in urma.

Acum cateva zile am avut o sperietura zdravana(nu conteaza motivul) iar de atunci parca mi se infunda uneori urechile,si simt ceva miscanduse sub gat,nu ma doare nimic,e totul ok doar ca patesc aceste 2 lucruri.Mentionez ca nu beau,nu fumez,nu sunt sub tratament,am 15 ani si 67kg.De la ce ar putea fi sau pur si simplu e de la sperietura?(sperietura era legata de cineva care are probleme cu inima si prezenta aceleasi simptome ca si mine)

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

Ar trebuie sa va duceti la un cardiolog sa va investigheze. Nu pot opina pe ipoteze.