Insuficienta mitrala - regurgitare mitrala

Boli de inima Insuficienta mitrala

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

sufar de insuficienta mitrala iar medicul nu mi-a spus nimic concret.ce ar trebui sa fac?va rog astept raspuns

Raspunsuri (5)

lina86484

acum 16 ani

nu exista tratament ptr asa ceva atat timp cat aceasta insuficienta este usoara.si eu am dar mi-a spus ca nu este nimic grav si mi-a dat la nevoie propanolol.sanatate multa

comentarii utilizatori

acum 15 ani

ASI VREA SA STIU CAM CATI ANI TINE O VALVA MITRALA [SORIN BICARBON 29]

anca15077685

acum 15 ani

si eu sufar de acelasi lucru. doar ca eu sunt operata si am ramas cu probleme la valva mitrala care se va degrada mai mult in timp. mie mi-a spus ca voi mai face o operatie. si nu stiu daca e mai bine s-o fac in strainatate sau nu!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am fost diagnosticat cu insuficienta mitrala doresc un raspuns urgent si autorizat sa urmez tratament sau sa ma operez? va multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Aurel, unde in timisoara te-ai operat si cat a costat? Poti sa-mi dai si mie adresa si nr de telefon al doctorului? cine ma poate ajuta cu sfaturi despre proteza sa-mi trimita mail la [email protected]