inima

Boli de inima

Postata de diac alexandra cu 12 ani in urma.

Buna ziua !
de ceva timp aproximativ 2 saptamani .. am momente cand pt 3 ,4 secunde mi se zbate inima ,simt o usoara sufocare si cateodata si intepaturi in zona inimii, acestea se repeta cam de 3,4 ori pe zi .tin sa mentione k am doar 17 ani am 1.66 si 53 de kg . sunt o fire foarte activa . despre ce ar putea fi vorba

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Din cele descrise de d-vs ar putea fi vorba de nişte extrasistole. Ar fi recomandă evitarea evitarea stresului şi consumului de alcool, cafea. Pentru detalii puteţi citi articolul ˝extrasistolele˝de pe site-ul ˝sfatulmedicului.ro˝

diac alexandra

acum 12 ani

multumesc

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.