inima

Boli de inima

Postata de ho.gaby cu 14 ani in urma.

Buna in luna septembrie 2009 un prieten de 22 de ani a suferit un accident de munca, o placa de metal a cazut pe el si i-a turtit capul. A fost dus la Timisoara unde sa constata moartea cerebrala. Inima si rinichi au fost acceptate de catre mama sa fie donate iar medicul promitandu-ne ca o sa ne spuna in ianuarie persoana care a primit inima noua.In ianuarie doctorul ne-a zis ca comisia de la Bucuresti nu vrea sa se stie cine este primitorul numai in apripile poate.Este posibil sa nu ne spuna cine este primitorul? Care ar fi urmatorul pas de facut in situatia aceasta? Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

De obicei nu se spune.......care este motivul pentru care vreti sa stiti ? Doriti despagubiri ? stiu ca nu se practica asa ceva [bani].Multa sanatate si condoleante pt. familie !

Gabi

acum 14 ani

Nu despagubiri nu dorim un suflet nu se poate despagubi numai adevarul fiindca avem suspiciuni ca doctorii sau folosit de suferinta mamei si au facut ceva ilegal cu ele ( c***a... sau altele ).