inima

Boli de inima

Postata de Valeriu19129807 cu 15 ani in urma.

buna ziua am o problema la care nu prea gasesc raspuns.Acum aproximativ 6 ani am fost operat de apendicita , imediat dupa ce mia fost facuta anestezia locala am avut o reactie adversa la acea anestezie.Mai exact inima mea a intrat in fibrilatii.De vreo 4 ani adica la 2 ani dupa operatie a inceput sa ma supere inima adica uneori am palpitatii obosesc usor ma inteapa uneori.anul trecut mia fost facuta electrocardiograma si mia iesit buna acum eu nu stiu ce sa mai cred imi este si oarecum frica.Ce pot face va rog sa ma ajutati macar pt a ma linistii.Astept raspuns si sugestii.

Va multumesc anticipat
Panait Alexandru

Raspunsuri (3)

Valeriu19129807

acum 15 ani

buna ziua am o problema la care nu prea gasesc raspuns.Acum aproximativ 6 ani am fost operat de apendicita , imediat dupa ce mia fost facuta anestezia locala am avut o reactie adversa la acea anestezie.Mai exact inima mea a intrat in fibrilatii.De vreo 4 ani adica la 2 ani dupa operatie a inceput sa ma supere inima adica uneori am palpitatii obosesc usor ma inteapa uneori.anul trecut mia fost facuta electrocardiograma si mia iesit buna acum eu nu stiu ce sa mai cred imi este si oarecum frica.Ce pot face va rog sa ma ajutati macar pt a ma linistii.Astept raspuns si sugestii.

Va multumesc anticipat
Panait Alexandru

Mihali Ioan luchian

acum 7 ani

Buna ziua ,am 26 de ani și am fost operată de apendicită akum 2 ani de atunci un an am avut palpitTi cand se schimbă vremea dar de un an am început să am cand sunt la ciclu ...Care sunt cauzele ,menționez ca, dacă iau magneziu sau potasiu mă lăsa ziua aia...mulțumesc mult și astept un răspuns va rog!

Mihali Ioan luchian

acum 7 ani

Buna ziua ,am 26 de ani și am fost operată de apendicită akum 2 ani de atunci un an am avut palpitTi cand se schimbă vremea dar de un an am început să am cand sunt la ciclu ...Care sunt cauzele ,menționez ca, dacă iau magneziu sau potasiu mă lăsa ziua aia...mulțumesc mult și astept un răspuns va rog!