Infarct miocardic anteroseptal

Boli de inima Electrocardiograma anormala

Postata de MembruMobileApp309389 cu 7 ani in urma.

Buna ziua. Astazi am efectuat o electricardiodrama(EKG), iar doctorul mi-a spus ca totul este in regula cu inima, insa am observat pe foaia cu resultatul electrogardiogramei scris "old anteroseptal MI", asa ca am cautat pe internet si rezultatele nu erau linistitoare. As dori sa stiu de ce in ciuda faptului ca rezultatele aratau ca ceva nu e in regula, doctorul mi-a spus ca totul este bine si ce ar putea insemna aceasta problema. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Gornistu Florina

acum 7 ani

Bine ziua . Am o nepotica are 2 saptamini si sa nascut cu problema la inimiora valva trebuie operate pentru a se intoduce in balon de deschisa valva . Sunt sanse pentru ia !!!Va multumesc.