FOSFOBION, fiole

Boli de inima

Postata de Flavyutza cu 12 ani in urma.

am crize de TPSV sunt insarcinata unde as putea gasi aceste fiole am nevoie mare de ele cum as pute sa intru in posesia medicamentelor si cat costa .Va rog daca se poate sa ma ajutati

Raspunsuri (5)

DINUDANA

acum 12 ani

BAIETELUL MEU ARE 2 ANI SI ARE TPSV.IA ADENOSINE DOAR CAND FACE CRIZA LE IAU DIN GERMANIA.

Flavyutza

acum 12 ani

DINUDANA.poate ma poti ajuta si pe mine sa imi iau macar doua fiole te rog nu am la cine sa apelez credema am incercat si in stanga si in dreapta dar nu am reusit daca poti sa-mi trimiti un mail [email protected] cu mai multe detalii sa luam legatura cumva ti-as fi tare recunoscatoare.in speranta ca imi vei raspunde iti multumesc mult.

Flavyutza

acum 12 ani

DINUDANA.poate ma poti ajuta si pe mine sa imi iau macar doua fiole te rog nu am la cine sa apelez credema am incercat si in stanga si in dreapta dar nu am reusit daca poti sa-mi trimiti un mail [email protected] cu mai multe detalii sa luam legatura cumva ti-as fi tare recunoscatoare.in speranta ca imi vei raspunde iti multumesc mult.

adina

acum 11 ani

ai gasit fosfobion ? am si eu mare nevoie.

Flavyutza

acum 11 ani

Buna Adina.in legatura cu "fosfbion"am gasit si daca vrei iti dau si tie eu mi-am luat mai multe.Daca vrei tr un mail pe adresa [email protected] si luam legatura daca vrei.eu le-am gasit destul de ieftine.Cu mare drag te ajut daca vrei.