Focar Hiperecogen

Boli de inima

Postata de AnaCeban cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Sunt insarcinata in saptamina a 21 - a. Cina am fost la uzi pentru prima data mi s-a zis ca copilul are un focar hiperecogen, acuma am fost la uzi repetat si mi-a zis ca a mai aparut un focar hiperecogen (deci sunt deja doua). Medicul mi-a zis ca nu e nimic grav , insa s-a uitat foarte mult la inimioara. Eu sunt insa foarte ingrijorata. Nici nu stiu care e motivul ca apar aceste focare si ce trebuie de facut ca sa dispara, si daca nu afecteaza starea de sanatate a copilului

Raspunsuri (1)

Utilizator11564740317

acum 4 ani

Buna Ana am vazut acum intrebarea ta aici si eu sunt acum in aceasi situatie si esti prima care aud ca a avut aceasi problema daca vezi mesajul meu te rog sa ma contactezi te rog din suflet 0769238874