Extrasistole

Boli de inima

Postata de yella cu 7 ani in urma.

Buna ziua. Am 28 de ani si m-am trezit deodata ca nu mai pot manca in sensul ca imi era greata de orice vedeam pur si simplu nu puteam manca nimic. Asta desi cu o zi inainte nu aveam absolut nimic. Am zis ca poate e de la mancare. De ceva timp am inceput sa nu mai am pofta de mancare cu senzatie de presiune piept greata si senzatia ca nu pot respira adanc am urmat tratament cu pantoprazol si motilium 1 luna toate analizele au fost bune am zis ca poate e de la cv ce am mancat. Apoi dupa un timp au inceput sa apara extrasistole asta dupa un holter au reiesit ca sunt extrasistole. Dr mi-a recomandat tratament cu betaloc 50 mg . dar tot simt ca nu pot respira adanc si asta o simt pana in stomac. oare ce ar putea fii ? Ar putea fii o bacterie cv ?Multumesc.

Raspunsuri (1)

Daniel

acum un an

Sall exact ca tine am si eu vreo 3 saptamani numai stari de voma arsuri in stomac acum mananc dar au inceput extrasistolele si foarte dese mai multe noaptea inca nu gasesc cauza investighez eu sunt in uk aici e greu cu ei programari aiureli