dureri in piept

Boli de inima

Postata de razzvann cu 11 ani in urma.

buna seara de vro 3 zile am racit foarte rau dar tot o data am si niste dureri in piept ma doare cand merg cand mananc si daca apas pe piept la fel ma doare nu am dureri foarte mari...dar ma deranjeaza sunt fumatar si fac si culturism de ex... in timpul antrenametului nu am dureri doar cand merg mananc cand rad sau cand trag aer in piept daca stau nemiscat nu ma doare absolut deloc spuneti-mi ce e de facut va rog frumos nu sufar de nici un fel de bolii....am 25 de ani inaltime 1,73 kg 75

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este vorba de o nevralgie intercostala. Este, insa, recomandat sa consultati medicul internist ( eventual cu efectuarea unei radiografii pulmonare).