Durerea sau unsturimea din piept

Boli de inima

Postata de raly.ralu95 cu 14 ani in urma.

Buna.As dori sa va adresez si eu o intrebare..am o usturime langa stern,undeva pe langa inima..ce am?cv grav?:((

Raspunsuri (3)

ionica

acum 14 ani

Simti ca ai ca o gheara, arsura sau sufocare? S-ar putea sa fie vb de angina pectorala.

iluc ion

acum 14 ani

Simt cateodata o arsura in duoden iar in acest timp imi creste tensiunea arterialamsa fie de la inima?

ionel

acum 9 ani

m-am sculat la ora 7 cu o usturime in git,dupa ce m-am clatit de mai multe ori cu apa,usturimea a coborit in piept si a trcut 50 min.ce simtome sint?