durere mana dreapta

Boli de inima

Postata de deeutza_eve cu 11 ani in urma.

Buna, am durere la mana dreapta, durerea cateodata e la nivelul degetelor, palmei si cateodata durerea se ridica pana la umar. Ce a trebui sa fac?. Multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati un medic reumatolog.

deeutza_eve

acum 11 ani

Ms mult pentru sfat! Mi-am facut deja o programare la doctor dar abia peste 1 sapt poate sa ma primeasca si durerea inca persista.Problema e ca nu sunt in Romania si aici trebuie sa astepti mult pana sa ajungi sa vezi un doctor, ti se face programare si daca ai noroc te vede peste o sapt daca nu poate sa ajunga la 2-3 sapt.