durere mana dreapta

Boli de inima

Postata de lory83_ro cu 13 ani in urma.

pe mine ma doare f rau de 2 zile mana dreapta de la cot pana la degete..abia o mai misc,iar noaptea abia pot dormii de durere.Nu m-am lovit,pur si simplu m-am trezit cu durerea intr-o dimineata.am incercat cu tot felul de unguente antiinflamatorii,insa nu au avut nici un efect.Ce sa fie?Mentionez ca sun si insarcinata in 4 luni si 2 sapt si nu prea am voie sa iau pastile din cate stiu eu.

Raspunsuri (4)

Dr. Alina-Teodora Dicu

acum 13 ani

Daca stai la calculator mai mult timp s-ar putea sa fie de la pozitie. Daca nu, ar fi bine daca ai consulta un neurolog, el ar sti sa iti spuna mai bine dupa ce te consulta cam care ar fi problema. Ar fi bine sa mergi din timp daca esti si insarcinata. Multa sanatate si sa ai o sarcina cat mai usoara.

Gabriela

acum 13 ani

Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Mentionez ca testul se poate face si in cazul dvs fiind insarcinata, deoarece nu radiaza, iar tratamentul nu are efecte secundare si nu creeaza dependenta. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.

alina

acum 12 ani

buna ziua!! ma doare foarta rau mana dreapta ce medicamente trebuie sa iau ajutatima plss am 12 any mor de durere

dragomir

acum 10 ani

ma doare mina dreapta de o luna de zile aci ma las si dupa aia iara ma ia am luat ramadol si alte le dar cedeaza putin si dupa aia iara ma doare si degetele