Durere la mana stanga

Boli de inima

Postata de Lavinnia Coman cu 11 ani in urma.

Buna seara!
Am dureri la mana stanga de vreo 2 zile...de la umar pana la degete.
Acum o saptamana am avut febra musculara destul de..dureroasa.(la mana stanga)
Mentionez ca am 17 ani,iar acum aproximativ un an am facut un EKG si mi-au spus ca totul este in regula,nici o problema.De fiecare data cand ma stresez pe o perioada indelungata,am senzatia ca ma inteapa inima.(nu stiu exact daca ma inteapa,am facut cateva atacuri de panica si ma speri destul de usor din cauze minore).
Cateva raspunsuri?
Multumesc!

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

In cazul persistentei durerilor este recomandat sa efectuati un consult de reumatologie ( nevralgie cervicobrahiala, sindrom de umar dureros, etc); de asemenea, un consult psihologic si /sau psihiatric (pentru atacurile de panica) ar fi indicat.

tanea pitel

acum 8 ani

ma doare mana stinga

tanea pitel

acum 8 ani

ma doare mina singa mam pilit asi cu mincia tare si nustiu ce sa fac