durere de mana

Boli de inima

Postata de crisuu cu 13 ani in urma.

am 21 de ani si ma doare mana stanga si dreapta de la de la cot in jos pana la palma, nu ma doare mereu, sunt zile knd ma doare dreapta si zile knd stanga nu stiu din ce cauza pentru ca nu am facut nici un efort, va rog spunetimi despre ce este vorba multumesc !

Raspunsuri (2)

Dr. Pinzaru

acum 13 ani

S-ar putea sa ai reumatism articular acut. ar trebui sa iti testezi titrul ASLO in sange. Multa sanatate si nu amana acest simptom pentru ca ai putea dezvolta probleme cardiace

barbu_carmen2001

acum 11 ani

am reumatism ma doare tare