durere brat stang

Boli de inima

Postata de aury cu 9 ani in urma.

de vreo cateva zile ma doare bratul stang,in special cand il ridic.Nu-mi amintesc sa fi facut un efort prea mare,ac***a in vedere faptul ca nu am munca si deci...atunci care sa fie problema ca am programare la doctor tocmai marti 9/09/2014,si pana atunci...as vrea sa stiu daca are legatura cu inima pt.ca in ultimul timp am cam facut exces cu bautul cafelei si cu tigarile...inainte fumam rar,cate o tigara sau doua la zi si acum cam 10 sibeau cam doua cafele la zi (cafea naturala) deci imi puteti da un sfat in aceasta problema? Va multumesc anticipat!-Cu mult respect,Ion Iancu.

Raspunsuri (2)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 9 ani

Nu este o problema cardiaca. Daca va doare intens si incepeti sa transpirati in timpul efortului, ar fi bine sa va duceti la urgente.

www.inimed.ro

marius

acum 8 ani

care a fost cauza pâna la urmă?