Disconfort in zona inimii?

Boli de inima

Postata de marioalecse cu 6 ani in urma.

Buna ziua . De cativa ani tot am o problema , cand stau in pat pe partea stanga am un junghi in zona inimii, pieptului ma tot inteapa si cu cat stau mai mult cu atat se accentueaza durerea . Acum 1 an am fost la un control o clinica privata i-am descris problema am facut ecografii nu au gasit nimic si mi-au dat o reteta Gluconat de calciu 94 mg/ml solutie injectabila ( dar ei au spus sa o beau) am urmat acest tratament si nu a fost nici o schimbare, orice sfat mi-ar fi de folos va multumesc frumos !

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 6 ani

Buna ziua. Va astept in consultatie. Pentru programare 0729 729 292