diclofenac , este bun pentru pericardita ???

Boli de inima Tamponada pericardica

Postata de LILIANA RUSU cu 10 ani in urma.

este bun pentru pericardita ?? a aparut de 3 ori lichidul si numai diclofenac i-a prescris .
dar se va vindeca pericardita ??? de 6 luni tot apare. ce medicamente credeti ca sunt bune ,???
va multumesc

Raspunsuri (3)

curioasa

acum 10 ani

sunt curioasa daca este cineva care s-a vindecat de medicamente...inca nu am auzit asa ceva :)

GuestUser

acum 8 ani

care ar fi tratamentul cind testicolul stng este jos mult fata de dreptul si sunt sparti amindoi va multumesc

GuestUser

acum 8 ani

care ar fi tratamentul cind testicolul stng este jos mult fata de dreptul si sunt sparti amindoi va multumesc