deviatie de sept atrial

Boli de inima

Postata de Florica4 cu 11 ani in urma.

corectare dsa prin metoda minim invaziva, m-ar interesa unde se poate realiza aceasta interventie, cine o poate face si de unde se poate cumpara dispozitivul respectiv

Raspunsuri (4)

elena

acum 9 ani

Buna Florica,

Ai reusit sa gasesti un doctor care sa faca o astfel de interventie? Din experienta mea il recomand din tot sufletul pe domnul dr. Deleanu impreuna cu prof. Thanopoulos. Copilul meu a fost diagnosticat cu o malformatie cardiaca congenitala – un defect septal atrial (DSA) destul de mare. Dupa ce am asteptat in zadar pe la usile doctorilor pentru o simpla ecografie, minunea a facut sa ajung pe mainile acestor oameni exceptionali care mi-au insanatosit fetita. Tin sa multumesc acestor perosane minunate pentru ca i-au redat copilului meu sansa la viata.

Florica4

acum 9 ani

multumesc dar am rezolvat cu o operatie de tip minim invaziv. multumesc de raspuns

elena

acum 9 ani

la ce medici?unde ai reusit sa rezolvi? ne poti da mai multe detalii?

Florica4

acum 9 ani

la hotel delta, in bucuresti, iti las un numar de telefon Lavinia Riciu 0727867459, este persoana de cntact nu medic. o sa iti dea mai multe detalii ea. la revedere