Detralex.

Boli de inima

Postata de Adriana351 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Folosesc de cca.4 ani Detralex 500mg pt. circulatie periferica.Se poate intrerupe tratamentul sau trebuie luat continuu?Am 58 ani.multumesc.

Raspunsuri (4)

Victoras

acum 12 ani

Incercati o pauza.!!!!Lipsa vit. C este cauza circulatiei periferice deficitare. Folositi sirop de afine, maciese de orice fel(ceai sirop, pasta)bogate in vit.C si cereti ajutor la magazinele naturiste.Si pe internet gasiti remedii naturiste.pt asa ceva!!Aveti incredere in ele ca sint leacurile bunicilor si strabunicilor nostri!!!.Sanatate !!!

Denisa

acum 11 ani

Buna ziua, mi s-au umflat picioarele foarte tare, nu am mai patit pana acum. De la glezne in jos. Este bun detralex? Nu stau deloc in picioare, am munca de birou.Ce doctor ar trebui sa consult? Multumesc. Am 25 de ani, 1.60 si 49/50 kg. Multumesc frumos.

veronica

acum 9 ani

Daca fac tratament cu detralex mi se coloreaza urina?

acum un an

Bună ziua am 52 ani imi amortesc mâinile pot sa iau detralex