defect de sept atrial

Boli de inima

Postata de alinutza88 cu 10 ani in urma.

cat costa aceasta operatie in romania?va rog frumos dak stiti sa mi spuneti,multumesc frumos

Raspunsuri (2)

elena

acum 9 ani

Il recomand din tot sufletul pe domnul dr. Deleanu impreuna cu prof. Thanopoulos. Pe mine interventia m-a costat aprox 7000 euro. A doua zi copilul meu a mers acasa. a fost diagnosticat cu o malformatie cardiaca congenitala – un defect septal atrial (DSA) destul de mare. Dupa ce am asteptat in zadar pe la usile doctorilor pentru o simpla ecografie, minunea a facut sa ajung pe mainile acestor oameni exceptionali care mi-au insanatosit fetita. Tin sa multumesc acestor perosane minunate pentru ca i-au redat copilului meu sansa la viata.

gabriela269

acum 2 ani

Buna seara! Cum sunteti dupa 7 ani de la interventie? Cum se simte fetita? Ati facut interventie cu umbreluta?

Multumesc frumos!