daniel

Boli de inima

Postata de MembruMobileApp1497710646 cu 6 ani in urma.

buna ...am intrenata la spitalul Parhon Iai pe mama mea...am duso la urgenta din Dorohoi....are aproape doua saptamani si nu sa luat nici o masura...nustiu de ce chiar asa am ajuns noi romanii sa ne rugam de doctori sa isi faca treaba....va rog ajutatima cei care cititi aces mesaj nu stiu ce sa fac...

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 6 ani

Buna ziua. Nu stiu ce problema are bunica dumneavoastra. Dar va rog sa sunati la 0729 729 292 pentru o programare si va astept.