Daca creatinina este 2,93 se poate face o coronografie,desi este operat pe inima cu 2 bay pasuriri?

Boli de inima Electrocardiograma anormala Aritmie Cardiomiopatia Afectiuni si tulburari cardiovasculare Endocardita Murmur cardiac Hemopericardium Cardiopatie ischemica Pericardita
+7
Vezi toate grupurile

Postata de daniliucb cu 6 ani in urma.

Simnt ca nu am aer destul,ma dor umerii si maxilarele.Sunt operat cu 2 bay pasuri in 2009.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cardiopatia-ischemica-si-Infarctul-miocardic/bolile-coronariene_151