Coronarografia

Boli de inima Artrografie Arteriografie coronariana Boala arteriala coronariana Angiografia cu substractie digitala Angiografia digitala intra-arteriala
+3
Vezi toate grupurile

Postata de georgeta238 cu 15 ani in urma.

Unde ma indrumati sa efectuez o coronarografie.

Raspunsuri (68)

Oana312

acum 15 ani

la fundeni. doctor Lucian Zarma

niculina2877582

acum 15 ani

depinde in ce parte de tara locuiesti
- se pot face la Buc , Tg M , Cluj, Timisoara ....

Ionel

acum 12 ani

La Timisoara, am facut 2, la dr. Dan Gavrilescu. Aproximativ 100 euro, plus toata medicamentatia si echipamentul, aprox. 150 euro.

alex66

acum 12 ani

Buna seara.Unde practica Dr. Gavrilescu in Timisoara?Suferiti si de alte afectiuni?Eu am diabet si am mari dureri in piept dar nu stiu ce sa fac,daca mai merita sa cheltuiesc pentru ca sfirsitul este acelasi...Daca imi pteti detalia pe mail la [email protected] sanatate.

ioana

acum 11 ani

si la Baia Mare se fac.avem profesionisti!

Coco D

acum 13 ani

eu am fost la Timisoara la o clinica privata (Cardiolife). dar nu te sfatuiesc sa mergi. desi conditiile iti iau ochii, lucrurile nu stau asa. Platesti o gramada de bani iar ei folosesc materialele cele mai ieftine si ca urmare proaste, ca sa pastreze cit mai mult din acesti bani. In plus noaptea esti pazit de niste doctori tineri care nu sunt angajati ai spitalului si care nu prea stiu ce au de facut. Li se cam rupe, ceea ce nu mi se pare normal la cele 3000 de euro platite. Si in plus s-a mai infundat si unul din stenturile puse, asa ca a trebuit sa merg la fundeni sa imi desfunde inca odata vasul. alti bani, alta distractie

gabi

acum 13 ani

materialele sunt de foarte buna calitate si personalul este foarte bine pregatit.nu cred ca sunteti in masura sa judecati un medic, chiar daca este tanar. am fost si eu acolo si sunt foarte multumit.servicii de calitate , prompte si o dotare foarte buna. nimanui nu i se rupea cum spuneti dv. poate va era mai bine intr-un spital de stat, ati fi fost mai multumit sa va cumparati si stenturi, si materiale, si medicamente......oricum presupun ca a fost alegerea dv , nu v-a obligat nimeni. si stenturile se infunda chiar daca sunt active farmacologic, nu depinde de tehnica, puteati sa vi le puneti si la Paris.

gica

acum 13 ani

cat ai primit sa le faci reclama astora?se vede de la o posta ca le tii partea!

Mihai

acum 12 ani

Raspuns pentru Coco:" In plus noaptea esti pazit de niste doctori tineri care nu sunt angajati ai spitalului si care nu prea stiu ce au de facut" : in cazul meu acel tanar doctor care lucreaza cu dr Slovenschi chiar stia ce are de facut. Nu stiu cum il cheama , dar daca citeste aceste randuri ii multumesc pentru ca a fost ingerul meu pazitor

tataieiulian

acum 13 ani

Cu ce program se citeste CD-ul de la coronarografie?Multumesc.

ERICA

acum 13 ani

ATI AFLAT CU CE PROGRAM SE CITESTE CD-UL DE LA CORONOGRAFIERE?

Ionescu

acum 13 ani

Draga Coco D, hotoraste-te daca ai fost stentat pe trei sau pe doua mii de euro, cum afirmi in alta postare? Informatiile legate de calitatea materialelor de unde le ai? Pot sa iti spun ca materialele de la Cardiolife sunt mult mai bune decat cele de la Institutul de Cardiologie si ,culmea, cumparate la jumatate de pret! De asta ce zici ? In plus, acei doctori tineri care te-au ''''pazit'''', sunt niste doctori mult mai buni decat tine, stimate coleg! Sa nu mai zic de celalalte contradictii care apar in postarile tale!

maria285

acum 13 ani

eu am fost internata la Cardiolife in Timisoara, si nu am decat cuvinte de lauda pentru tot ce am vazut si mi s-a facut acolo. Si mie mi s-a pus un stent activ si ma simt foarte bine, conditiile au fost foarte bune iar medicii si asistentele amabile si mi s-au parut toti profesionisti. Oricum nu se compara cu nimic din ce am vazut in spitalele de stat. Si am stat internata numai o zi.

ERICA

acum 13 ani

Vreau sa-l intreb pe " tataieiulian" daca a aflat in ce program se deschide CD primit la Cardiolife?

Ana

acum 13 ani

Care este adresa spitalului Cardiolife din Timisoara?
Va multumesc

Maria

acum 13 ani

Nu va sfatuiesc sa mergeti la Cardiolife. Spitalul arata foarte bine, dar preturile sunt foarte mari, medicii de acolo... niste aroganti... cu gandul doar la bano. Daca mergeti totusi acolo, mergeti la dr Slovenski, nu la altul. El e un super om si in acelasi timp un super profesionist, dar puteti merge la el si la Institutul de cardiologie din Timisoara, pe bani mai putini. Materialele de care aveti nevoie vi se vor recomanda sa le cumparati (aveti variante f multe), iar costurile vor fi mult reduse... Sanatate!

Florentin TOMESCU

acum 13 ani

Str. Franyo Zoltan nr. 6, Timisoara
Tel. 0256 220 660
Fax. 0256 220661
WWW.cardiolife.ro

lety

acum 10 ani

str Franyo zoltan nr 6

gigi

acum 13 ani

care este pretul la o coronografie sa stiu cu cat plec de acasa?

maria

acum 13 ani

si eu am fost la cardiolfe in ianuarie 2011 si am fost stentata si sunt f multumita de tot cadrul medical. aveti incredere in ei

Pag 1 din 4