ce se intipla

Boli de inima

Postata de viorika_viorika2002 cu 11 ani in urma.

tatal meu are un stend implantat in febroarie 2012 si acum cite va zile a avut citeva intepaturi in inima e ceva grav? pina acum nu sa mai intimplat . va multumesc .

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consulte medicul cardiolog pentru reevaluare. Poate exista riscul ca acel stent sa se infunde.

viorika_viorika2002

acum 11 ani

va multumesc frumos pt raspuns , am sa merg la fundeni la doctorul care la operat