CCe ar putea fi dacă ma doare în partea stanga și răspunde și în capul pieptului?

Boli de inima Abdomenul acut Antecedente de ulcer peptic

Postata de MembruMobileApp1511977575 cu 6 ani in urma.

Bună seara ..de 2 săptămâni aproape ma doare în partea stanga sub coaste și răspunde și în capul pieptului .. eu acum 10 ani am avut ulcer .. îmi este frica sa nu fi reapărut din nou.. sau sa fie problema la colon .. îmi este tare frica ce ma sfătuiți sa fac??

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian_546