Bypass coronarian

Boli de inima

Postata de valentin_has cu 12 ani in urma.

Buna seara ! Tatal meu urmeaza sa faca o operatie de bypass coronarian si m-ar interesa sa aflu daca stie cineva, cam cat ar costa o astfel de operatie, si daca CASAOPSNAJ deconteaza ceva din costurile ei.
In speranta ca ma veti ajuta, va multumesc anticipat !

Raspunsuri (4)

oana

acum 12 ani

ieri a fost externat tatal meu de la institutul inimii din cluj unde a suferit o operatie dublu by-pass aorto-coronarian; pe scrisoarea de externere costul operatiei este de aproape 12000 lei, dar suma este decontata se casa de asigurari.

[email protected]

acum 11 ani

Buna seara! Din pacate si tatal meu sufera de aceiasi boala,ai putea te rog sa-mi spui si mie cat m-ar costa interventia chirurgicala si daca aceasta poate fi suportata de catre casa de asigugari de sanatate,iar daca da cum ar trebui sa fac...?

gabriela

acum 11 ani

mama mea trebuie sa faca o operatie cum ati facut si dumneavoastra va rog imi puteti spune ce acte trebuie sa fac si unde trebuie sa le duc la casa asigurari?astept rasp

gabriela

acum 11 ani

mama mea trebuie sa faca o operatie cum ati facut si dumneavoastra va rog imi puteti spune ce acte trebuie sa fac si unde trebuie sa le duc la casa asigurari?astept rasp