Buna!

Boli de inima

Postata de Vasile1234 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, am nevoie urgent de un raspuns !
Ma confrunt cu unele stari pe care nu mi le pot explica cum ar fi stari de ameteala, in timpul acela daca ma aflu intr-o conversatie cu cineva nu am capacitatea de ai raspunde si cel mai grav este ca daca persoana respectiva vorbeste cu mine nu imi amintesc ce anume a spus , iar dupa ce imi trece starea asta , ma ia o durere de cap insuportabila !

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati medicul neurolog pentru excluderea unor afectiuni din aceasta sfera.