Buna

Boli de inima

Postata de chio cu 11 ani in urma.

Buna,am 15 ani si practic fotbal de performanta si am o intrebare cand am emotii mari incepe inima sa imi bata foarte tare si cand merg la doctor am emotii si tot asa imi bate inima tare de ce ??? si daca pot sa controlez chestia asta va rog ajutati-ma!!!

Raspunsuri (2)

monica.berceanu

acum 11 ani

chio, bataile inimii sunt urmarea emotiilor. stai linistit, nu este nimic ingrijorator. sunt emotii normale, sau iti este teama sa nu patesti ceva:), sau ideea de loc nou unde vei merge, sau doar ideea de medic trezeste in noi emotii.
pt orice alta intrebare ai adresa mea de e-mail: [email protected] (psihopedagog)

chio

acum 11 ani

Buna,va multumesc si cand o sa mai am nevoie de ajutor o sa va contactez pe mail