buna ziua

Boli de inima

Postata de ela 28 cu 11 ani in urma.

in fiecare dimineata cand ma trezesc am ochii si fata umflata si mainile le simt la fel si sunt chiar umflate si ele ma simt obosita deparca nu am dormit de loc consum cafea dimineata fumez in schimb nu mananc sarat acum de vreo cateva zile parca nu mi se mai dezumfla ochii si imi simt greu corpul am dureri de cap poate si din cauza racelii care o am in prezent va rog mult sa imi dati un sfat stiu ca ar trebui sa las viciile mele cu cafea si tigari dar poate ca ajutorul dumneavoastra
ma va face sa renunt va multumesc mult asteptraspuns

Raspunsuri (2)

antoneta142936

acum 11 ani

poate si un control la rinichi nu ar strica. Sanatate

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic internist pentru o evaluare clinico-biologica. De asemenea, cateva teste endocrinologice ( TSH, fT4, etc) pentru excluderea unei afectiuni din aceasta sfera.