Buna ziua

Boli de inima

Postata de batrinucory cu 12 ani in urma.

aseara la luat ambulanta pe tatal meu ,pentru ca ii amortise piciorul si il durea foarte tare,acum este la spital si cu toate calmantele tot plinge de durere ,a fost la Bucuresti la spitalul Militar si din cite am inteles are o vena infundata si nu ii mai circula singele in picior si ca nu are ce sai faca decit sa il taie in 3 zile dupa ce se invineteste chiar e posibil asa ceva? Si la trimis la p***aia in Ialomita la spital unde la internat azi .
El are 49de ani are certificat de handicap ca acum cinci ani sia mai pirdut un picior din alta cauza si de atunci a luat si in greutate are 150 kg cred sau mai putin nu stiu sigur .Chiar nu se poate face nimic ?????? Va multumesc

Raspunsuri (7)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

batrinucory

acum 12 ani

de ce nu se afiseaza com ????

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

batrinucory

acum 12 ani

[email protected]

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

intradevar este posibil sa se ajunga la interventia chirurgicala. daca piciorul se invineteste, daca nu mai circula sange la acel nivel si refuza operatia, dupa o perioada nu prea lunga de timp, se ajunge la complicatii severe.
totusi aceasta decizie nu poate fi luata decat de medicul curant al dansului, in functie de consult si de investigatii.

va urez o zi buna

batrinucory

acum 12 ani

da dar de cind este in spital piciorul este la fel este bine pina la glezna p***a piciorului este alba si cu pete vinete ,maicamea zicea ca se fac albastri si ca medicul vrea sa il taie din sold Piciorul a ramas la fel can prima zi nu sa facut mai rau miine ma duc la el si daca e ii fac citeva poze dar nu stiu daca am unde sa le pun ....