Buna ziua.

Boli de inima

Postata de anca502 cu 15 ani in urma.

se poate sa imi spuneti si mie ce injectii se fac in burta la un adult de 60 de ani?

Raspunsuri (1)

Dorina6899908

acum 15 ani

In situatia tratamentului antirabic....dupa o interventie chirurgicala pe abdomen,se face tratament impotriva coagularii sangelui....si probabil mai sunt si alte situatii. Daca cunosti persoana poti afla si cum se numeste medicamentul....De unde sa stim noi cazul acelei persoane, de 60 de ani ??