Buna ziua! Mama mea in vârstă de 68 ani are nevoie urgenta de o intervenție chirurgicală la inima.?

Boli de inima

Postata de Utilizator11552577716 cu 5 ani in urma.

Http secundara severa insuficienta cardiaca clasa 4, buna cu disfuncție severa de vs(ceva 15%), boala aortica degenerativa stenoza strânsă și regurgitare grad2, artere coronare epicardice permeabile, insuficienta mitrala Gr. 3, insuficienta tricuspidită severă, fibrilație atriala paroxistica, hta grad 2 risc adițional foarte înalt. Va rog frumos ajutați ne! Mulțumesc mult!

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 5 ani

Buna ziua. Va astept in consultatie. Sunati la 0729729292 pentru o programare