boli ale inimii sa vaselor de sange

Boli de inima Blocaj atrioventricular

Postata de c.janos cu 12 ani in urma.

ma numesc ion si am 43 de ani , de vreo 2-3ani mise inmorteste mana stanga mai mereu ,cateodata simt intepaturi la inima si la mana stanga mai simt furnicari la degete picior stang cateodata am ameteli de multe ori ma prinde carcelul la palma stanga,sant un pic ingandurat la toate astea ma puteti ajuta cam ce ar insemna toate astea? va multumesc din suflet.

Raspunsuri (4)

mihai florentina

acum 12 ani

Janos pt a afla care de ce suferi iti recomand un set complet de analiza ,care sa cuprinda si ionograma.

c.janos

acum 12 ani

multumesc foarte mult,o seara cat mai placuta

Dr. Hame

acum 12 ani

Va sugerez sa faceti neaparat o Electrocardiograma. Prezentati simptomele unei dureri de origine cardiaca.Multa sanatate va doresc!

c.janos

acum 12 ani

pt Dr.Hame va multumesc din suflet