Boala la inima sau alceva?

Boli de inima Electrocardiograma anormala Aritmie Cardiomiopatia Afectiuni si tulburari cardiovasculare Endocardita Murmur cardiac Hemopericardium Cardiopatie ischemica Pericardita
+7
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1490049095 cu 6 ani in urma.

Buna ziua,am 15 si as vrea sa va intreb daca masturbare poate crea probleme la inima ,cand eram mai mic ma masturbam des,acum 1 luna am decis sa ma masturbez doar 1 data la 2 saptamani pt ca ma simteam rau,dupa ce ma masturbez ma simt rau si nu situ de ce ,nu stiu daca pun intrebarea in grupul potrivit ,dar am simptomele:respir mai greu ,imi bate inima cam anlandala ,tin sa va spun ca am facut ekg si celelalte teste la inima si au iesit bine deci ce sa fie va tog ajutati ma :)

Raspunsuri (1)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 6 ani

Nu poate crea probleme la inima :-)