Batai foarte tari si repezi de inima ?

Boli de inima Electrocardiograma anormala Aritmie Cardiomiopatia Afectiuni si tulburari cardiovasculare Endocardita Murmur cardiac Hemopericardium Pericardita
+6
Vezi toate grupurile

Postata de aurel_gradinaru cu 6 ani in urma.

Domnilor am sotia are glanda tiroida dar are foarte des perioade cind inima o ia razna ca de exemplu in de curs de o saptamina de 2-3 ori batai foarte tari la inima foarte repezi tensiune 20-25 pentru 5 minute am duso la cardiolog sa linistit pe moment dar iar o ia razna ,medicamente ia corect iar atunci cind e problema asta ia propanolol, nitroglicerina ,valeriana ,o intep in deget si ese singele cu o presiune foarte mare CE E DE FACUT CUM SCAPA DE ASA CEVA ?

Raspunsuri (2)

Dr. Gabriela Cozmanciuc

acum 6 ani

Buna ziua. O astept in consultatie cu toate documentele medicale.
Pentru programare contact @ adresa_web_filtrata sau 0729 729 292

aurel_gradinaru

acum 6 ani

MULTUMESC DOAMNEI DOCTOR DAR NU AM A MAI PUTUT ASTEPTA SI AM DUSO URGENT LA CARDIOLOGIE IASI SI PRIN SCHIMBAREA TRATAMENTULUI SIA REVENIT SI A CONSTAT IN A LUA rosucard 10 mg