aritmii

Boli de inima

Postata de jully73 cu 12 ani in urma.

Va rog frumos un tratament naturist daca se poate,Va multumesc!O zi buna!

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Tratamentul naturist este o metoda terapeutica complementara buna si bine tolerata .Totusi ,cred ca nu este bine sa o folositi numai dupa sfaturi de la binevoitori , ci dupa recomandarile unui medic homeopat competent ,sau dupa recomandarile medicului care va are in evidenta si tratament pentru aceste " aritmii " de care vorbiti. Inima trebuie respectata cum trebuie fiind motorul vietii noastre ! ( iar aritmiile nu sunt o joaca ci necesita explorari complexe cardio-vasculare . Sanatate.