angina stabila,

Boli de inima

Postata de cirlanconstantin cu 12 ani in urma.

buna seara simt ca de ceva luni nu mai am liniste din cauza anginei pectorele ,am tot fost luat de ambulanta ori de ca te ori se in rautatea situatia de ex ;dureri in zona inimi intepaturi groasnice si ma dureau si umarul si gatul si in spatele inimi ,ameteli si greata ,si miau dat tratament asparcadin 3 pe zi,dar tot nu simt nici-o schimbare ,din cate am vazut eu pe fata doctorilor se pare ca imi ascunde ceva ,lamuritima va rog mult se poate sa se fi agravat situatia ,ca din cate am inteles dela ei miau zis sa numai lucrez ,

Raspunsuri (2)

cirlanconstantin

acum 12 ani

ms mult ,dar nu stiu cesa mai cred ca zi de zi plang si ma stresez si sant suparat in fiecare zi

cirlanconstantin

acum 12 ani

Ms
mult de cuvintele bune spuse de dumneavoastra ,dar nu am cum îmi iau nici măcar o secunda liber ca la ce şefi am , pot Muri fără lumanare ,