Anevrismul aortic (aorta anevrismala)

Boli de inima Arteriografie periferica

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Va rog sa-mi spuneti daca exista posibilitatea operatiei unui anevrism aortic la un pacient de 60de ani cu hipertensiune . Multumesc

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Va rog sa-mi spuneti daca exista posibilitatea operatiei unui anevrism aortic la un pacient de 60de ani cu hipertensiune . Multumesc

Rafael3

acum 11 ani

Exista posibilitatea tratarii anevrismului de aorta si la varste mai inaintate. Importante sunt celelalte afectiuni asociate si starea inimii. Astfel de interventii se fac la Spitalul Medicover Bucuresti.
Cu stima,
Dr. Rafael Halpern
www.e-varice.ro
tel.0740.195.363