ameteala si pierdere control picioare

Boli de inima Proteze cardiace supape valve mecanice

Postata de woolfyro cu 12 ani in urma.

buna ziua am fost operat la inima in 2004 operatie bental proteza valvulara si de atunci nu am avut probleme pana acuma 2 zile cand am ametit si mi sa p***at picioarele si nici nu le mai simteam nu mai aveam control deloc pur si simplu mam dus in jos fara sa pierd constienta sau puterea in maini am stat 2 minute sezut si mi-am revenit de atunci am ameteli usoare as dori sa stiu cam cat de grav ar fii si cam ce ar fii pana fac ceva analizee amanuntite

Raspunsuri (1)

stefan

acum 12 ani

poi nu se stie de la ce poate se provina dar io zic ca suferiti de anemie sau nu aveti destula calciu in corp.......mergeti la un cardiolog sa va faca investiti medicale amanuntit sa nu fiew cumva o problema cu inima.....