ajutoooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Boli de inima

Postata de batrinucory cu 12 ani in urma.

Acum doua seri la luat ambulanta pe tatal meu ,pentru ca ii amortise piciorul si il durea foarte tare,acum este la spital si cu toate calmantele tot plinge de durere ,a fost la Bucuresti la spitalul Militar si din cite am inteles are o vena infundata si nu ii mai circula singele in picior si ca nu are ce sai faca decit sa il taie in 3 zile dupa ce se invineteste chiar e posibil asa ceva? Si la trimis la p***aia in Ialomita la spital unde la internat azi .
El are 49de ani are certificat de handicap ca acum cinci ani sia mai pirdut un picior din alta cauza si de atunci a luat si in greutate are 150 kg cred sau mai putin nu stiu sigur .Chiar nu se poate face nimic ?????? Va multumesc

Raspunsuri (3)

batrinucory

acum 12 ani

azi dimineata zicea ca incepe sa se invineteasca ,chiar nu se poate face nimic????????????/

Andreea

acum 12 ani

Mergeti repede la sp Floreasca cu el, nu-l lasati la macelarii aia. Acolo, la Floreasca, se va face si imposibilul sa nu i-l taie.

Iuli

acum 12 ani

De cand s-a intamplat cu primul picior a luat tratament? A tinut dieta? A mers la medic?? Daca nu, era de asteptat sa se intample la fel si cu celalalt, din pacate. Poate se mai poate pune un stent (dar costa destul de mult) dar trebuie sa fie cineva care se pricepe, un chirurg de chirurgie cardiovasculara.