ajutati-ma va rog

Boli de inima

Postata de andnela cu 12 ani in urma.

ma dor foarte rau picioarele de la glezna in jos ,precizez ca mi se umfla venele foarte rau, dar mai prezint si un fel de panza de paianjen din vene foarte mici ce se intind pana la coapse ce-i drept nu sant foarte multe? ce pot face?(sant cumva un inceput de varice?)

Raspunsuri (1)

laura

acum 12 ani

Se prea poate sa fie un inceput de varice..mergeti la un medic felobolog,pt consultatie si o ecografie Doppler venos..