Accelerarea bataiilor inimii.

Boli de inima

Postata de Lory92 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!As dori eu un raspuns la ceea ce mi se intampla!Simt ca raman fara aer,inima imi bate foarte tare si tremur!Am mai citit si se pare ca ar fi de la lipsa de calciu,magneziu!As dori un raspuns de la un medic specialist daca se poate,dar si persoane care au mai trecut prin asa ceva,si poate cineva ma poate indruma unde sa merg si ce sa fac.Ajutati-ma va rog sunt speriata.

Multumesc!

Raspunsuri (9)

Iuli

acum 13 ani

1. Ia niste Calciu si Magne B6.
2. E posibil sa fie o stare de anxietate care precede un atac de panica. Poti cauta informatii despre acest subiect vei gasi biblioteci intregi. Ideea e sa nu stai sa te gandesti, sa fii ocupata mai tot timpul. Atat.

Lory92

acum 13 ani

Multumesc,sincer asta am aflat acu cateva minute,sufar de atacuri de panica!Iar eu faceam exact contrariul,stau in casa mai tot timpul,imi fac mii si mii de ganduri aiurite,intru in depresie,nu am chef de nimic plang mai mereu!Insa acu am vb cu mama,m-am putut descarca si am inceput sa ma gandesc la ceea ce vreau la vechile mele visuri si ceea ce imi doresc si m-am bn dispus,dar chestia e ca binedispozitia la mn nu tine mai mult de 2 zile,treb sa imi caut activitate,sa ies din casa si sa ma simt iar bn!Multumesc mult!

clapacioc

acum 13 ani

bravo draga mea. in aceasi situatie sunt si eu. Trebuie sa imi gasesc o preocupare. Am uitat cum e sa traiesti...

Lory92

acum 13 ani

Multumes mult de tot. M-am mai linistit cand am vazut ca mai sunt si alte persoane in starea mea si care au putut sa ma sfatuiasca.Succes

lky

acum 13 ani

du-te rapid la doctor!!!!!!

Lory92

acum 13 ani

Ai avut si tu probleme de genu?

DAVID

acum 13 ani

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;[email protected]. cu subiect noni

valentin

acum 13 ani

chiar daca e atac de panica, tot ceva magneziu si altele lipsesc. ai o buna sansa cu argi+ de la arginina.ro si obliga-te sa iesi din casa. Succes!

Lory92

acum 13 ani

Asta incerc sa fac,sa ies cat mai mult din casa,am inceput tratament cu magneB6 si calciu.Multumesc pt sfaturi tuturor.Multa sanatate va doresc.