“Almanah medical.ro 2009” - Universul sanatatii pe intelesul tau

Boli de inima

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

as dori si eu o programare la domnul doctor Stefan Jianu,ptr o operatie de varice .Mentionez ca am varice de la 13 ani.As dori o programare ptr luna Mai.Va multumesc cu respect.Am 31 de ani.

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

Pentru programare sunati la Centrul Medical Proestetica
Telefon/Fax:
(021)2317795
(021)2305200
Mobil:

comentarii utilizatori

acum 14 ani

Buna ziua as dori informatii privind obezitatea chirurgicala la un barbat in varsta de 36 de ani care nu are venituri si greutatea lui atinge 140 de kilograme.Daca se poate sa imi spuneti prin ce metode se poate realiza aceasta operatie.Va multumesc anticipat pentru raspuns.